Atnaujinta svetainė

 Nov 1st

Informuojame, kad Cherry Cloud Ltd įmonė nuolat siekia suteikti aukščiausios kokybės bei puikaus aptarnavimo paslaugas klientams, todėl atlieka pastovius kokybės gerinimo darbus. Šiuo metu vykdome svetainės www.vhost.lt atnaujinimo darbus, todėl galimi nežymūs ir trumpalaikiai sutrikimai. Pastebėjus nekorektišką veikimą ... Plačiau... »

vHost dovana laimėta!

 Dec 22nd

Kaip ir žadėjome, artėjančių švenčių proga, dovanojame visą dėžę putojančio vyno gėrimo dovanų vienam mūsų klientui. Tai yra MB "Apelsinų pieva plius" . Nuoširdžiai sveikiname nugalėtoją!
Ačiū visiems, kurie išsakėte savo nuomonę mums rūpimu klausimu. Linkime šiltų ir jaukių švenčių Jums!

Pasitik rudenį pasiruošęs!

 Sep 4th

Tik rugsėjo mėnesį DOVANOJAME domeną, kad būtumėte pasiruošę rudens darbams! Užsakant MIDI talpinimo planą ir renkantis mokėjimo laikotarpį 6 ar 12 mėnesių, domenas atiteks Jums dovanų. Dabar pats laikas naujų įdėjų talpinimui! Akcijos sąlygos: galioja iki 2016 metų rugsėjo 30 dienos. Taikoma užsakant talpinimo planą MIDI ... Plačiau... »

Talpinimo planų mugė!

 Apr 15th

Tik dabar net 16 procentų nuolaida užsakant naują talpinimo planą. Veskite nuolaidos kodą VHOST16 užsakymo lange ir nuolaida bus pritaikyta automatiškai. Pats laikas Jūsų naujų įdėjų talpinimui ir paskelbimui internete! Akcijos sąlygos: galioja iki 2016 metų balandžio 30 dienos. Taikoma užsakant talpinimo planus MIDI, MAXI, ... Plačiau... »

vHost.lt dovana jau laimėta

 Dec 24th

Kaip ir žadėjome, artėjančių švenčių proga, atidavėme visą dėžę putojančio vyno gėrimo dovanų vienam mūsų klientui. Jis yra Rimas Menšikovas. Sveikiname nugalėtoją!
Ačiū visiems, kurie išsakėte savo nuomonę mums rūpimu klausimu. Linkime kuo gražiausių švenčių Jums!


VPS paslaugai naudojami tik SSD tipo diskai

 Oct 5th

Mieli klientai! Atėjęs ruduo atneša Jums vasaros darbų rezultatą – mūsų teikiama VPS (virtual private server angl.) paslauga yra kuriama serveriuose, kuriuose naudojami tik SSD tipo diskai. Tai užtikrina žymiai greitesnį sistemos darbą, nes duomenys tiek įrašomi, tiek nuskaitomi greičiau nei serveriuose su įprastais HDD tipo ... Plačiau... »

National Enterprise Awards 2015

 Jun 2nd

Malonu pranešti, kad Vhost Ltd buvo išrinktas inovatyviausių kategorijos nugalėtoju "County Final of the National Enterprise Awards 2015".
National Enterprise Awards 2015

Suraskite mus ir www.vhost.ie!

 Apr 26th

Džiaugiamės, kad mūsų aptarnaujamų klientų skaičius didėja, todėl klientų patogumui sukurta nauja svetainė www.vhost.ie!

Vyko serverių atnaujinimo darbai

 Apr 11th

Gerbiamas kliente,   Informuojame, kad 2015-04-12 nuo 12 val. planuojami vhost.lt aptarnaujamų serverių atnaujinimo darbai. To pasekoje galimi trumpalaikiai paslaugos sutrikimai. Planuojama darbų trukmė 15-20 minučių. Jei kilo kokių neaiškumų, susisiekite per klientų aptarnavimo sritį arba el. paštu info@vhost.lt   Dėkojame, ... Plačiau... »

Vyko serverių atnaujinimo darbai

 Nov 7th

Informuojame, kad 2014-11-07 nuo 19 val. vyko vhost.lt aptarnaujamų serverių atnaujinimo darbai.  Taip pat atnaujinimo darbų metu bvo pakeisti vhost.lt serverių IP adresai:  Esamas IP 5.199.162.249 keičiamas į 213.226.189.249 Esamas IP 5.199.162.251 keičiamas į 213.226.189.251  Tai svarbu Jums, jei nenaudojate standartinių vhost.lt ... Plačiau... »